Finanse

Dziecinnie proste!

Pokaż dziecku fascynujący świat oszczędzania i zarządzania finansami. Nasz Bank Junior to aplikacja bankowa stworzona specjalnie dla dzieci poniżej 13 roku życia – do nauki, oszczędzania i zabawy

Image
Image
Image
Nasz Bank Junior to przełom w edukacji finansowej. To aplikacja, która łącząc naukę z zabawą, pomaga dzieciom w wieku do 13 lat odkrywać tajniki oszczędzania, planowania budżetu i odpowiedzialnego wydawania pieniędzy.

A wszystko to pod Twoją opieką!
Tajniki oszczędzania

Tajniki oszczędzania

Z naszą aplikacją oszczędzanie jest proste i przyjemne. Pokaż swojemu dziecku, jak efektywnie gromadzić oszczędności, ucząc je przy tym wartościowych umiejętności finansowych.

Planowanie budżetu

Planowanie budżetu

Nasz Bank Junior to narzędzie, które w przyjazny sposób wprowadzi Twoje dziecko w świat zarządzania finansami, ucząc je, jak mądrze planować wydatki i oszczędności.

Odpowiedzialne wydatki

Odpowiedzialne wydatki

Nasz mobilny bank pomaga dzieciom nauczyć się odpowiedzialnego wydawania pieniędzy, oferując im bezpieczne środowisko do nauki zarządzania swoimi pierwszymi finansami.

Jak to działa?

01

Wygeneruj kod QR ze swojej aplikacji Nasz Bank lub bankowości internetowej

02

Zainstaluj aplikację na telefonie dziecka i zeskanuj kod QR

03

Wspólnie ustalcie pierwsze cele oszczędzania, monitorujcie postępy i wydatki

Image

Funkcjonalności naszej aplikacji

Płatności BLIK! Zawsze pod kontrolą rodzica

Twoje dziecko może teraz korzystać z wygody płatności BLIKIEM, ale zawsze z Twoją akceptacją. Każda transakcja wymaga zatwierdzenia w Twojej aplikacji Nasz Bank, dając Ci pełną kontrolę i bezpieczeństwo finansów Twojego dziecka. Wygodnie i bezpiecznie – zarówno dla Ciebie, jak i dla Twojego dziecka.

Zarządzanie własną kartą i płatności mobilne

Twój mały finansowy ekspert teraz może mieć własną kartę płatniczą! Z aplikacją Nasz Bank Junior dzieci uczą się odpowiedzialnego korzystania z kart, w tym bezpiecznych płatności mobilnych i zbliżeniowych. Ustaw limity wydatków, monitoruj transakcje i ucz swoje dziecko odpowiedzialnego zarządzania pieniędzmi. Wszystko to pod Twoim czujnym okiem.

Cyfrowe skarbonki z celami oszczędzania

Przez zakładanie kolejnych skarbonek, Twoje dziecko łatwo ustala cele oszczędzania i dąży do ich realizacji. To doskonały sposób na naukę planowania budżetu i doceniania wartości pieniądza, jednocześnie czerpiąc radość z osiągania osobistych celów.

Personalizacja aplikacji przez dziecko

Niech Twoje dziecko wyrazi siebie! Dzięki opcji wyboru własnego nicka, stworzenia awatara i zmiany tła, każde dziecko może czuć się wyjątkowo i angażować się w naukę finansów w przyjaznym dla siebie środowisku.

Pobierz aplikację
Nasz Bank Junior już dziś!

Image
Image
Image