Bank Spółdzielczy w Grudusku uruchomił dla Państwa kolejną nową usługę „Apple Pay” Od teraz wszyscy klienci posiadający telefon lub zegarek firmy Apple przystosowany do płatności mobilnych będą mogli płacić w sklepach stacjonarnych, aplikacjach mobilnych i Internecie.To szybka, prosta i bezpieczna metoda płatności.

Google Pay to płatności telefonem lub smartwatchem z systemem Android jeszcze szybsze i wygodniejsze niż płatność kartą. Dzięki aplikacji Google Pay, klienci Banku Spółdzielczego w Grudusku mogą od teraz płacić w sklepach tradycyjnych poprzez zbliżenie smartfona do terminalu POS, w sklepach internetowych oraz w setkach aplikacji, bez konieczności wpisywania danych karty.

Możesz dodać do niego kartę wydaną w ramach Spółdzielczej Grupy Bankowej i płacić nią w sklepach stacjonarnych, środkach transportu publicznego, aplikacjach i stronach internetowych.

Karty płatnicze Visa Electron Business to bezpieczny i łatwy sposób  na  stały dostęp do środków klienta. Można nimi płacić w sklepach i punktach usługowych na całym świecie a także wypłacać gotówkę z bankomatów niemal we wszystkich krajach.

 

Karta własna Banku Spółdzielczego w Grudusku to karta bankomatowa umożliwiająca w bezpieczny i łatwy sposób  na  stały dostęp do środków zgromadzonych na rachunku bankowym.

Karta wydawana jest bezpłatnie na okres 4 lat do rachunku bieżącego.