BLIK

Szybko zapłacisz, wypłacisz i przelejesz! BLIK zastępuje gotówkę i karty płatnicze. Pozwala płacić za zakupy i wypłacać pieniądze przy użyciu smartfona z aplikacją BS GRUDUSK.

Sprawdź szczegóły

Karty płatniczeJakie to proste!

Karty płatnicze Visa lub Mastercard to Twoja karta do codziennych zakupów. Płacisz nią kiedy chcesz - w sklepach stacjonarnych i w internecie, w Polsce i za granicą.

Dodaj kartę do cyfrowego portfela Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay oraz Fitbit Pay, aby zyskać jeszcze więcej swobody w codziennych płatnościach.

Teraz płatności w internecie są jeszcze bardziej bezpieczne dzięki bezpłatnej usłudze 3D-Secure.

Image

Google PayJakie to proste!

Prosty i komfortowy sposób płatności w sklepach i internecie przy użyciu smartfona. Google Pay zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do przeprowadzenia transakcji. Gwarantuje bezpieczeństwo Twoich danych. Płatności online są tak szybkie jak kliknięcie.

Image

Apple PayJakie to proste!

Płacąc za pomocą Apple Pay korzystasz ze wszystkich zalet kart płatniczych SGB. Płacenie w sklepach, aplikacjach i internecie jeszcze nigdy nie było tak łatwe, bezpieczne i poufne.

Image

Garmin PayJakie to proste!

Dzięki zegarkom z płatnościami mobilnymi Garmin Pay dokonasz szybkich, bezpiecznych i wygodnych transakcji zbliżeniowych.

Image

Fitbit PayJakie to proste!

Dzięki Fitbit Pay dokonasz płatności mobilnych za pomocą urządzeń Fitbit. Są to zarówno smartwatche, jak i smartbandy. Wszystkie transakcje są bezpieczne i stale chronione dzięki tokenizacji.

Image

Aplikacja mobilna BS Grudusk

Image

Pobierz, aby swobodnie i bezpiecznie korzystać z usług banku.

Wystarczy smartfon z aplikacją mobilną BS Grudusk, by w dogodnym momencie sprawdzić stan konta, dokonać przelewu, czy skontrolować wydatki. Korzystanie z aplikacji jest bezpieczne - dostęp chroniony jest kodem e-PIN lub z wykorzystaniem cech biometrycznych.
Image

dostęp do rachunków

płatności BLIK

przegląd sald i historii operacji na rachunkach

wykonywanie przelewów jednorazowych, również do ZUS i US

Image

obsługę lokat terminowych - szczegóły posiadanych lokat, otwieranie i zamykanie lokat

obsługę kredytów - szczegóły kredytu, harmonogram spłat

odbieranie wiadomości - informacja o nowej wiadomości odbywa się systemowym powiadomieniem push