Na czym polega przelew BLIK na telefon?

Przelew na telefon BLIK jest idealnym rozwiązaniem do błyskawicznego rozliczania się ze znajomymi. Zrobisz to natychmiastowo, znając jedynie ich numery telefonów.

Nieistotne jest to, w jakim banku ma konto osoba, której przelewasz pieniądze. Nie musicie być klientami tego samego banku. Wystarczy, że oboje macie dostępną funkcję Przelewu na telefon BLIK w swoich aplikacjach bankowych. Przelew dociera w kilkanaście sekund bez względu na godzinę i dzień tygodnia.

Usługa identyfikacji elektronicznej SGB ID umożliwia bezpieczną weryfikację tożsamości drogą elektroniczną.

Przy pomocy kilku kliknięć na dowolnym urządzeniu z dostępem do przeglądarki internetowej i w dowolnym czasie SGB ID pozwala Tobie w bezpieczny sposób potwierdzić swoją tożsamość, zachowując jednocześnie bezpieczeństwo i kontrolę nad przekazywanymi informacjami.

Chcesz natychmiast przekazać pieniądze bliskiej osobie, firmie lub instytucji? Zależy Ci na szybkim uregulowaniu zaległych opłat lub uniknięciu opóźnienia w spłacie raty kredytu bądź karty kredytowej? Teraz dzięki przelewom natychmiastowym Express Elixir jest to możliwe.

Usługa Bankofon to produkt służący do uzyskiwania przez klientów banku informacji 24h/dobę o stanie środków oraz obrocie na rachunku bez konieczności kontaktowania się z pracownikami banku.

Warunkiem korzystania z usługi Bankofon jest posiadanie telefonu działającego w systemie tonowym lub telefonu komórkowego oraz złożenie wniosku o aktywację usługi.

Usługa dostępna jest pod numerem telefonu: 23 671-50-76

To usługa, która umożliwia Państwu bezprowizyjne doładowania konta telefonu komórkowego na kartę (pre-paid).

Bank Spółdzielczy w Grudusku uczestniczy w realizacji szybkich międzynarodowych przekazów pieniężnych za pośrednictwem firmy WESTERN UNION.

Western Union to światowy lider na rynku przekazów pieniężnych, oferujący łatwy, bezpieczny i niezawodny sposób przesyłania pieniędzy do ponad 300 000 placówek zlokalizowanych w 200 krajach na całym świecie. Jest to największa sieć placówek świadczących międzynarodowe przekazy pieniężne.